Nabídka sirných knotů a svící
 Tyto výrobky si můžete zakoupit přes náš e-shop ZDE!

 - používají se k síření skladových prostorů pro potravinářské účely – sklepy na víno, lisovny, sklady na brambory, sklady na ovoce, dále slouží k síření sudů a vína, síření včelích plástů (vhodné pro zahrádkáře a včelaře)

- použití spočívá v jejich zapálení v určitém prostoru, čímž se vyvíjí oxid siřičitý, který ničí škodlivé mikroorganizmy a plísně, které způsobují nemoci a choroby skladovaných produktů

 

Sirné knoty
- používají se hlavně k síření skladovacích nádob, sudů, demižonů na vína, dezinfekci včelích plástů a menších skladovacích prostor.
- použití spočívá v jejich zapálení v určitém prostoru, čímž se vyvíjí oxid siřičitý, který ničí škodlivé mikroorganizmy.
- vyrobeny na základě mikroskleněných vláken – nekapavé.
- jsou plátky papíru, na kterých je rovnoměrně nanesena vrstva síry. Při síření se plátky zavěsí na drát, od okraje zapálí a pověsí do nádoby (prostoru).
Zakoupit ZDE

Sirne-knoty-javornik

Sirné svíce
- používají se k siření skladových prostorů pro potravinářské účely – sklepy na víno, lisovny, sklady na brambory, sklady na ovoce.
- použití spočívá v jejich zapálení v určitém prostoru, čímž se vyvíjí oxid siřičitý, který ničí mikroorganizmy. Svíce při hoření teče, proto je nutné uložení do nehořlavé nádoby k zachycení síry.
- jsou smotky papíru namáčeného v síře, které slouží při dezinfekci místností a skladovacích prostor. Jedna svíce je na vysíření prostoru asi 10 – 15 m3.
V kartonech po 19ks, váha 1. svíce cca 0,7kg, váha kartonu 14 kg, jedna svíce je na vysíření prostoru 10 -15 m3

Zakoupit ZDE

Zbozi_27620

 

Způsob dodání: vlastní odběr, zásilkovou službou
Záruční doba: při dodržení skladovacích podmínek neomezená
Upozornění: při hoření vzniká oxid siřičitý, který je zdraví škodlivý! Při použití postupujte dle přiloženého návodu.
Skladování: na suchém a větraném místě, mimo dosah dětí!

 


Kontakt:
Kolínková Marie
tel. 577 002 356, 737 220 029
e-mail: kolinkova@javor-st.cz

 

 

Novinky